Neděle ve znamení boje na dvou frontách!

21.06.2014 21:55

Neděle bude tentokrát pro šumperský klub zajímavá z více úhlů pohledu. První fronta bude jihomoravská a hráči již brzy z rána odjíždějí urvat své třetí vítězství v sezoně na půdu Bílovic Sígrs, které zatím v dosavadním průběhu sezóny nepoznali chuť porážky. Šumperk na tohoto soupeře nevyzrál v loni na svém hřišti a dokonce nedokázal skórovat ani bod. Ale každý pravý fanoušek DIETOS věří, že i přes nevydařenou sezónu by se mohl na hřišti v Brně-Bystrci zrodit velký fotbalový zázrak, který by tak udělal více než pěknou tečku za letošní sezónou. Kdo si to nechcete nechat osobně ujít, tak vyražte v neděli do Brna na fotbal a nezapomeňte si srovnat velitelský čas, protože výkop zápasu je již od 11:00hod.!

Ti z vás, kdo nakonec do Brna nezamíří či velmi rychle po skončení utkání pojedou zpět směr Šumperk, tak od 14:00hod. se v Pavlínině dvoře koná již sedmý ročník akce Šumperský Hafan, jehož jsme se pro letošní rok stali jedním z podporovatelů. I náš klub bude mít během této akce, která je takovou malou velkou psí soutěží, své želízko v ohni. Jejím fenka TIXIE, jejíž majitelkou je slečna Lucie Kolaříková, která se osobně této akce za náš klub zúčastní a předá pořadatelům překvapení, které si někteří hráči klubu připravili. Také se zapojí do soutěže a my budeme na dálku fandit, aby i tato mise skončila úspěšně.

O obou akcích Vás budeme poté informovat a nejraději budeme, pokud si na některou z nich najdete cestu!

!!GO DIETOS GO!!

Autor: MK