Podporujte nás při nakupování - je to jednoduché!

27.02.2017 18:30

Jako již několik desítek sportovních organizací (např. SK Sigma Olomouc, Rytíři Kladno, HC Slavia Praha aj.) se i DIETOS připojili k velmi zajímavému projektu myGIVT díky kterému může každý z vás, kdo bude provádět nákup přes internet podpořit náš klub!

Kasa.cz, Baťa.cz, Invia nebo Dáme jídlo! a mnoho dalších....

Podpořte nás při nákupech na internetu – nebude vás to stát nic navíc. Nakupovat můžete na více než 500 e-shopech, kde koupíte téměř cokoliv – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáte jídlo domů.

Jak na to?

1. Před nákupem půjdete na stránky našeho klubu.

2. Na liště vyberete e-shop, na kterém chcete nakoupit.

3. Nakoupíte, jak jste zvyklí.

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a náš klub dostane část peněz z ceny vašeho nákupu.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují "zbytečně"!

Děkujeme za vaši podporu!!

Autor: mik, myGIVT Foto: Šumperk Dietos